Kids' Skills

Szkolenie obejmuje pracę z użyciem metod
„Dam Radę!” i „Jestem z Ciebie Dumny!”,

Kids’ Skills pomaga dzieciom od 4 roku życia w nauce nowych umiejętności i pokonywaniu wyzwań społecznych, behawioralnych i emocjonalnych. Metoda wykazuje większą skuteczność niż wiele innych podejść, ponieważ skupia się na uczeniu się umiejętności zamiast na rozwiązywaniu problemów. Dzieci nie lubią skupiać się na problemach, ale mają naturalną skłonność do uczenia się umiejętności. Rodzice, nauczyciele i inni profesjonaliści pracujący z dziećmi mogą nauczyć się wykorzystywać umiejętności dzieci do uzyskania pożądanej zmiany.

Szkolenie skierowane jest do pedagogów, psychologów, nauczycieli oraz wychowawców i kończy się uzyskaniem certyfikatu Praktyka, uprawniającego do samodzielnego stosowania obydwu metod w swojej praktyce zawodowej.

Kiedy: 03-05.03.2023

Miejsce: Sosnowiec

Koszt: 850 zł

Członkowie PSTTSR  mający opłacone składki członkowskie mogą skorzystać z 10% rabatu.

Trenerka

Magdalena Szutarska

ambasadorka metody Kids’ Skills w Polsce

Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, posiada certyfikat specjalisty w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, certyfikat Ambasadora metody Kids’ Skills w Polsce, trenera PSPiA Klanza, oraz certyfikowanego terapeuty, trenera i superwizora TSR. Pracuje z dziećmi, dorosłymi i rodzinami, zajmuję się szczególnie obszarami związanymi z doświadczaną traumą, trudnościami rozwojowymi.

Organizacja

Organizacja szkolenia

Szkolenie trwa trzy dni, w trakcie których uczestnicy są zapoznawani z założeniami obydwu metod i ćwiczą ich praktyczne zastosowanie.

koszty 

Koszty udziału

W ramach szkolenia uczestnicy otzrymują dostęp do materiałow merytorycznych oraz zaświadczenie o uzyskaniu tytuły Praktyka Metody. W trakcie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe.

850 zł brutto

Miejsce szkolenia

Śląski Ośrodek PSR, Sosnowiec

Członkowie PSTTSR  mający opłacone składki członkowskie mogą skorzystać z 10% rabatu.

Standardy

Udział w szkoleniach specjalistycznych jest jednym z kryteriów procesu certyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i stanowi jego istotną część. 

Szkolenie organizowane jest we współpracy z Pracownia Psychologiczna Magdalena Szutarska  i jest akredytowane przez PSTTSR przez co umożliwia uczestnikom udział w programie certyfikacyjnym PSTTSR.

Bezpośredni link do opisu procedury certyfikacji w ramach Polskiego Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Zapraszamy do posłuchania co o metodzie mówi jej twórca Ben Furman.