Oferta szkoleniowa

Praktykujemy to, czego uczymy
i uczymy tego, co praktykujemy

Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach jest pełne pomysłów i technik. Praktykujmy podejście skoncentrowane na rozwiązaniach od wielu lat i z chęcią podzielimy się tym doświadczeniem z Tobą, Twoim zespołem lub Twoją organizacją.

Akredytacja PSTTSR

Szkolenia organizowane są we współpracy z Pracownia Psychologiczna Magdalena Szutarska i są akredytowane przez PSTTSR co umożliwia uczestnikom udział w programie certyfikacyjnym PSTTSR.

Bezpośredni link do opisu procedury certyfikacji w ramach Polskiego Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Bieżąca oferta szkoleń

Zapraszmy Cię do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą szkoleń i treningów.

TSR - kurs podstawowy


Szkolenie wprowadzające w model pracy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – pozwala zapoznać się z filozofią i nabyć podstawowe umiejętności pracy  z klientem

80 h

1.800 zł

Sosnowiec, IV-VI.2023

TSR - kurs zaawansowany


Szkolenie pogłębiające wiedzę dotyczącą stosowania terapii w pracy z różnymi klientami oraz doskonalące praktyczne umiejętności posługiwania się technikami

140 h

2.600 zł

kurs on-line i stacjonarnie

Trening interpersonalny


Doświadczenie pracy grupowej pomagające w lepszym rozumieniu zachowań własnych w interakcji z innymi ludźmi obserwowanych w dynamice procesu grupowego

40 h

1.900 zł

trening stacjonarny

Superwizja


Superwizja prowadzona przez superwizora rekomendowanego Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

3 h

200 zł

stacjonarnie

Metoda Kids’ Skills


Szkolenie umożliwia poznanie metod “Dam radę!” oraz “Jestem z Ciebie dumny!” opartych na filozofii Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

 

30 h

850 zł

Sosnowiec, 3-5.03.2023

Rodzic dostrojony


Szkolenie pokazujące model pracy z rodzicami małych dzieci w celu wzmacniania ich relacji przywiązaniowej z wykorzystaniem praktyki skoncentrowanej na rozwiązaniach. 

20 h

800 zł

kurs stacjonarny

Najbliższe szkolenia

 

14-16.04.2023
12-14.5.2023
24-25.06.2023

KURS TSR - POZIOM PODSTAWOWY /w trakcie realizacji/

Szkolenie wprowadzające   wprowadzające w model pracy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – pozwala zapoznać się z filozofią i nabyć podstawowe umiejętności pracy  z klientem.

}

80h

Sosnowiec

1.800 zł

edycja 2023

KURS TSR - POZIOM ZAAWANSOWANY /szkolenie zamknięte

Szkolenie zaawansowane rozwijające umiejętności pracy  z klientem w modelu TSR.

}

140h

Katowice

03-05.03.2023

Metoda Kids' Skills 

Szkolenie umożliwia poznanie metod “Dam radę!” oraz “Jestem z Ciebie dumny!” opartych na filozofii Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

}

30h

Sosnowiec

850 zł

27-29.10.2023

Wyobraźnia w rozwiązaniach - zastoswanie kart metaforycznych w TSR.
/lista rezerwowa/

Warsztat pokazujący praktyczne zastosowanie kart w procesie pomagania. Uczestnicy będą mogli odkryć, że karty metaforyczne to niezwykle twórcze narzędzie, przydatne w pracy z dziećmi i dorosłymi.

}

30h

Sosnowiec

850 zł

26.10.2023

Superwizja

Superwizja prowadzona przez superwizora rekomendowanego Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

}

3-6h

Sosnowiec

180 zł

Jak to działa

Rejestracja na wszystkie formy szkoleniowe możliwe jest jedynie poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się przy opisie danego szkolenia.

wybierz szkolenie

wybierz interesujące Cię szkolenie z dostępnej oferty szkoleń

h

wypełnij formularz

na stronie z opisem szkolenia znajduje się formularz zgłoszeniowy

}

poczekaj na potwierdzenie

po wysłaniu zgłoszenia na podany  e-mail otrzymasz potwierdzenie