Kids' Skills

To jedna z najbardziej popularnych metod pracy z dziećmi na świecie 

Kids’ Skills pomaga dzieciom od 4 roku życia w nauce nowych umiejętności i pokonywaniu wyzwań społecznych, behawioralnych i emocjonalnych. Metoda wykazuje większą skuteczność niż wiele innych podejść, ponieważ skupia się na uczeniu się umiejętności zamiast na rozwiązywaniu problemów. Dzieci nie lubią skupiać się na problemach, ale mają naturalną skłonność do uczenia się umiejętności. Rodzice, nauczyciele i inni profesjonaliści pracujący z dziećmi mogą nauczyć się wykorzystywać umiejętności dzieci do uzyskania pożądanej zmiany.

Jest kreatywna

Jest prosta

Jest praktyczna

Zastosowanie dla profesjonalistów

Dla kogo metoda Kids'Skills?

Mimo że Kids’Skills został pierwotnie zaprojektowany jako podejście do pracy z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat, metoda ta jest faktycznie przydatna dla dzieci w każdym wieku, nawet dorosłych.

Dzieci i ich opiekunowie

Rodzice zastępczy

Świetlice

Nastolatkowie

Specjaliści z obszaru wsparcia

Przedszkola i szkoły

Filozofia Kids' Skills

Jedna z najbardziej popularnych metod pracy z dziećmi na świecie 

Mission

Our Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras a nunc venenatis, fringilla eros eget, semper orci. In a nisi nunc. Duis maximus ligula a vehicula tempor. Proin efficitur, ante eu lobortis posuere, elit massa vulputate metus.

Zróbmy to wspólnie!

Wszystkie dzieci, w pewnym momencie swojego rozwoju, doświadczają pewnych problemów, trudności lub wyzwań. Zwykle problemy przychodzą i odchodzą, ale czasami utrzymują się – i wtedy potrzebujemy pomysłów na to, co zrobić.

15 kroków kids skills

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Ambasadorzy metody

Członkowie naszego zespołu posiadają tytuł ambasadora metody Kids Skills – Dam Radę! oraz Jestem z Ciebie dumny! nadany przez Helsinki Brief Therapy Institute.

Magdalena Szutarska

Adrian Drdzeń

Adrian Kowalski

Zapraszamy do posłuchania co o metodzie mówi jej twórca Ben Furman.